Yasal Uyarı

Lütfen nhi-istanbul.com’u kullanmaya devam ederek kabul etmiş sayılacağınız koşulları dikkatlice okuyun.

DİKKAT:

Nhi-istanbul.com kapsamında yer alan tüm metin, ifade, görsel, video ve her türlü içerik yalnızca bilgilendirme amaçlı kullanılabilir ve profesyonel sağlık tavsiyesi, teşhis, tedavi yöntemi ya da danışmanlık hizmeti yerine geçmez. Profesyonel sağlık danışmanlığı ve hizmetleri gerektiren durumlar; kesin olgulara dayanan ve bir uzman tarafından özel olarak değerlendirilmesi gereken münferit olaylardır. Nhi-istanbul.com’da yer alan içeriklerin hiçbiri profesyonel danışmanlık, teşhis, tedavi veya tavsiye yerine geçmez. Nhi-istanbul.com’da sözü geçen herhangi bir belirti veya rahatsızlığın teşhisi ve tedavisi için mutlaka konuyla ilgili nitelikli bir hekime veya resmi sağlık kuruluşlarına danışın.

Nhi-istanbul.com’da yer alan uzmanlarca hazırlanmış bilgiler hiçbir surette kişinin hastalığını tanılama veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçilerin burada bulunan bilgileri referans alarak şahsi olarak tanı veya tedavi girişiminde bulunması tamamiyle kişinin sorumluluğundadır. Her hastalığa tanı ve tedavi yaklaşımı doktorun aldığı birikim ve tecrübelere ve şahsi kanaate göre değişebilir. Her koşulda son söz, tanı ve tedavi girişimi kişinin şahsen doktora başvurması ile ilgili doktorun verecegi karardır. Bu sitede yayınlanan her sayfa içeriginden faydalanan kişi bu şartları ve uyarıyı kabul etmiş demektir!

Nhi-istanbul.com bünyesinde yer alan, ilgili aramalarda sonuçlarda görüntülenen, geçmişte yer almış ya da gelecekte yer alacak hiçbir ürün, servis, tıbbi araştırma, rapor, teori, bilgi veya tavsiye için doğrudan ya da dolaylı olarak Nhi-istanbul.com sorumlu tutulamaz.

Nhi-istanbul.com’un kabul edilebilir kullanım şartları:

nhi-istanbul.com kullanıcıların ve doğal sağlık bilgisi odaklı bir arama motoru ve kullanıcıların birbirleri ile doğal sağlık konusunda bilgi ve fikir alışverişi yapabilecekleri bir internet sitesidir.

Kullanım koşullarını onaylamak ve Nhi-istanbul.com’u kullanmaya devam edebilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Kullanım koşullarını kabul ederek veya Nhi-istanbul.com’u kullanmaya devam ederek en az 18 yaşında olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Nhi-istanbul.com’u kullanarak ya da Nhi-istanbul.com sitesine erişerek yapmış olduğunuz tüm eylem ve işlemlerden sizin dışınızda hiçkimse / hiçbir kurum ya da kuruluş direkt ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.

Sitede yayınlanan uzman görüşleri, makaleler ve diğer her türlü içerik yazarın kendi görüşleridir. Burada verilen bilgiler ve yapılan hasta sohbetleri profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi yerine geçmez.

Eğer acil bir sağlık sorununuz olduğunu düşünüyorsanız bir sağlık kuruluşuna başvurun.


Leave a Reply